KIETI ŠAMPŪNAI IR KIETAS PLAUKŲ KONDICIONIERIUS

KIETI ŠAMPŪNAI - GROŽIS IR TVARUMAS

Costa Blanca Organics yra įmonė, įsikūrusi Ispanijoje, kurianti itin efektyvius kietus šampūnus ir kietus kondicionierius. Kieti šampūnai tai ekologiška, natūrali ir koncentruota įprastinių šampūnų versija. 

Po šiuo prekiniu ženklu slypi begalinis noras padėti moterims turėti sveikus, gražius, žvilgančius plaukus, bei rūpestis ir siekis gražinti planetai balansą per kosmetikos kūrybą.

MŪSŲ PAŽADAS JUMS

Pažadame kasdieninę plaukų priežiūrą paversti maloniu ritualu, kurio rezultatas nepriekaištingi, žvilgantys, sveiki plaukai. Naudojame tik kruopsčiai atrinktus, auksčiausios kokybės natūralius komponentus, tad kasdieninė plaukų priežiūra leis jums pasijusti taip, lyg ką tik išėjote iš grožio salono.

Manome, kad jūsų plaukai, oda ir planeta nusipelno geriausio.

  • Parvirtinti dermatogogiškai
  •  Be silikonų
  •  Be parabenų
  •  Draugiški aplinkai
  •  Puikiai įvertinti
  •  Draugiški veganams
  •  Patogūs keliauti  

Costa Blanca Organics rūpinasi kosmetikos poveikiu kūnui ir planetai. Kieti šampūnai yra kruopščiai sukurti taip, kad būtų kuo natūralesni ir ekologiškesni. Kietų šampūnų naudojimas yra lengvas ir paprastas, o kas svarbiausia– – jokios plastikinės pakuotės.. 

Raminantys kvapai, maloni tekstūra ir efektyvumas yra kokybės dalis.

Kieti šampūnai padeda turėti nuostabius plaukus, apie kuriuos visada svajojote.

Costa Blanca Organics kieti šampūnai pasistengs, kad jūsų plaukai būtų sveiki ir žvilgantys

Jaučiame atsakomybę už aplinkos taršą. Costa Blanca Organics misija – mažinti plastiką kosmetikos industrijoje. Vienas kietas šampūnas reiškia vienu plastikiniu buteliuku aplinkoje mažiau, mažiau taršos- daugiau naudos.

CHAMPU SOLIDOS Costa Blanca Organics
kietas šampūnas Costa Blanca Organics